Про телевізійну передачу "Толока"

Авторська передача Сашка ГОРСЬКОГО виставляє на загальні дебати гострі суспільні проблеми, які хвилюють молодь та громадян взагалі. Ви можете стати учасником дебатів у прямому ефірі, висловити свою думку та посперечатися з експертами за допомогою безкоштовних телефонів прямого ефіру (інтерактивне опитування), або ж написати нам листа за адресою: м. Чернівці, вул. Братів Руснаків, 3, передача «ТОЛОКА» або на e-mail: tolokanabukovyni@gmail.com чи toloka@vkursi.com, запропонувавши нам свою тему, розгляд якої ви б хотіли бачити у наступних передачах, або ж надіслати нам свої відеоматеріали, які могли б бути використаними під час ефірів.

Приходьте до нас у студію (м. Чернівці, вул. Братів Руснаків, 3) кожної першої або третьої п’ятниці місяця і Ви зможете стати учасником нащих найгостріших дискусій.

«ТОЛОКА» — наймасштабніше ток-шоу на Буковинському телебаченні, ідея якого показати реальне громадянське суспільство у дії. Щоразу ми запрошуємо спеціалістів з різних питань, щоб фахово подивитися на проблему з різних сторін. Але на «Толоці» кожен має рівні права: студент чи ректор, депутат чи підлеглий.

Отже, приходьте на «ТОЛОКУ», щоб висловити свою думку, або ж телефонуйте нам до студії у прямий ефір за безкоштовними номерами, щоб взяти участь у наших інтерактивах.

Давайте разом зробимо наше життя кращим, адже усе залежить тільки від нас!

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте