Українська культура на тлі світової: як не загубитися у глобалізації та не законсервуватися у кордонах

Цього разу запрошуємо усіх бажаючих до студії (за адресою м. Чернівці, вул. Братів Руснаків, 3) 17 вересня (п'ятниця) о 17:30. Прямий ефір розпочнеться о 18:15.

Цього разу толочитимемо на тему «Українська культура на тлі світової: як не загубитися у глобалізації та не законсервуватися у кордонах». Серед гостей студії будуть присутні працівники культурної сфери області, відомі діячі культури і мистецтва, а також усі, хто виявить бажання подискутувати на тему сучасної української культури.

Основні питання, які виникли в мене під час створення цієї теми стосуються модернізації української традиційної культури. Як бути самобутнім і унікальним, але при тому — сучасним і актуальним? Чи не спекулюємо ми на культурі предків, не створюючи нової культурної реальності? Як наблизити традиційну культуру до сучасного повсякденного життя?

Чекаємо Вас цієї п'ятниці!
Люди, яким цікава ця тема, але вони живуть в інших містах можуть хоча б подивитися прямий ефір в Інтернеті на нашому сайті: www.bukodtrk.gov.ua/index.php?url=7&tab=svb_pages з 18:15 по 19:00 (архіву на сайті немає!)

0 коментарів

Тільки зареєстровані та авторизовані користувачі можуть залишати коментарі.
або Зареєструватися. Увійти за допомогою профілю: Facebook або Вконтакте